AUTO ROZKOŠ
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Dagmar Vávrová, předsedkyně představenstva, 40010 Ústí nad Labem

Dagmar VávrováJak dlouho vlastním Outlander?
Outlander vlastním 2roky.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi?
Pro koupi jsem se rozhodla, protože jsem potřebovala prostornější a bezpečnější vůz. Vozím vnoučata. Druhý důvod byl ten, že mě Outlander mimořádně zaujal.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Outlander zcela splnil má očekávání, jak po prostorové stránce tak i jízdními vlastnostmi a designem.

Jak vůz využívám?
Vůz využívám denně k podnikání.